fbpx

Celoročný komfort terasy
za každého počasia

Výnimočné riešenie pre:

Kaviarne
Reštaurácie
Hotely
Wellness centrá

Americké okná vhodné pre Vaše prevádzky

Chcete zvýšiť svoje zisky? A čo tak využiť letné terasy, či balkóny počas celého roka? Inovatívne okná iWee BLUE ponúkajú celoročnú ochranu za každého počasia. 

Hliníkové okná iWee Vám zabezpečia výhodu pred konkurenciou. Kým iné reštaurácie budú pre zlé počasie zatvárať, iWee s motorickým systémom na diaľkový ovládač sa o vašich zákazníkov postará. Ak ho spojíte s Vaším smart systémom, všetko môžete pustiť z hľavy. Doprajte tak svojim hosťom celoročný komfort.

Budúcnosť patrí tým, ktorí si ju sami zabezpečia.

Elegantné a ekonomicky šetrné americké okná

Stlačením jedného gombíka a pomocou tichého motorčeka zmeníte okná iWee na elegantné zábradlie. Okná môžete stiahnúť všetky súčastne alebo samostatne po jednom.

Americké okná iWee Vám tiež pomáhajú udržiavať čistú letnú terasu. ekonomicky šetrné, takže už nemusíte riešiť upratovanie terás, odhrabávanie lístia či vnášajúci sa prach. Vďaka kvalitným americkým oknám iWee a ich zábradlového prevedenia bude vaša terasa vždy čistá a pripravená.

Vaši zákazníci si tak môžu užívať ničím nerušené, čisté  prostredie a oddýchnuť si telom aj mysľou.

Maximálny komfort
pre vašich zákazníkov
Bezstarostné
automatické vetranie
Optimálna
regulácia teploty

Vyberte si zo širokej škály farieb tak, aby okná iWee ladili s vašou architektúrou a prostredím. Po bezplatnej konzultácii Vám navrhneme 3D plán a vypracujeme cenovú ponuku. Následne Vám okná iWee dopravíme, namontujeme a prepojíme s Vašim smart systémom. Dostanete všetko bez starostí! A na kľúč.

Výnimočné riešenie pre Váš domov

Luxus viachviezdičkového
hotela doma