fbpx

Luxus viac hviezdičkového
hotela doma

Výnimočné riešenie pre:

Rodinné domy
Zimné záhrady
Pergoly
Terasy
Bazény

Doprajte si viac priestoru

Potrebujete väčší priestor? Väčšiu záhradu? Rozšírte si domov pomocou hliníkových, samoposuvných amerických okien iWee. Vybudujte si interiér v exteriéri, či exteriér v interiéri. Vysoko kvalitná povrchová úprava a hliníková konštrukcia sa postarajú o dlhodobú životnosť.

Zaslúžite si luxus viac hviezdičkového hotela doma! Vybudujte si izbu pod holým nebom s miliónmi hviezd. Doprajte si tento exkluzívny komfort v každom ročnom období za každého počasia.

Prémiová kvalita amerických okien iWee

Vďaka prémiovému izolačnému dvoj až troj sklu a výnimočnej konštrukcii z vysoko kvalitného hliníka Vám iWee RED ponúka výborné zatepľovacie schopnosti. V zime, v lete či sychravom počasí sa okná iWee automaticky postarájú o optimálne nastavenie. Zabezpečia Vám tak ekonomicky šetrné vetranie, reguláciu teploty a cirkuláciu čerstvého vzduchu. Môžete si tak užívať deň s rodinou bez starostí. 

Exkluzívny komfort
domova
Bezstarostné automatické vetranie
Optimálna
regulácia teploty

Vyberte si zo širokej škály farieb tak, aby okná iWee ladili s vašou architektúrou a prostredím. Po bezplatnej konzultácii Vám navrhneme 3D plán a vypracujeme cenovú ponuku. Následne Vám okná iWee dopravíme, namontujeme a prepojíme s Vašim smart systémom.
Dostanete všetko bez starostí! A na kľúč.

Výnimočné riešenie pre Vaše prevádzky

Pohoda pri kávičke
za každého počasia